spanelsky (spanelsky) wrote in peremogi,
spanelsky
spanelsky
peremogi

Занимательное тымчуковедение

Читая сайт СБУ, нельзя отделаться от впечатления, что читаешь фейсбук Тымчука и перемога ужэ близка

3 травня вдень на ділянці відділу прикордонної служби «Станично-Луганське» Луганського прикордонного загону невідомі озброєні особи захопили прикордонний наряд у кількості 5 чоловік. Прикордонники, які саме поверталися з охорони державного кордону України, під час затримання вчинили супротив та застосували штатну зброю.
У ході проведених переговорів протягом вчорашнього дня усіх вдалося звільнити.


Отак. Наряд пограничников так отстреливался, что их удалось освободить потом. Через переговоры

03 травня 2014 року о 16.00 на околиці села невідомі в масках та камуфляжній формі зі зброєю посадили до невстановленого автомобіля п’ятьох військовослужбовців Збройних сил України й доставили їх до приміщення Маріупольської міськради, після чого 04 травня о 01.00 відпустили. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.147 (захоплення заручників) КК України.

9 часов в заложниках-это вам не шутки. Смысл маневра остается непонятным, ну да не в смысле же дело.

04 травня 2014 року о 19.40 до адміністративної будівлі Калінінського районного виконавчого комітету м. Донецька по бульвару Шевченка, 75 прибули 8 чоловік у камуфляжній формі, які назвалися представниками громадської організації "Оплот" та повідомили, що будуть охороняти будівлю, при цьому погроз та насильства не застосовували.

Свинство полное - пришли, сказали, что будут охранять - а сами ни угроз, ни насилия не применили...

и на десерт - вишенка в торте СБУ-новiн

04 травня 2014 року о 14.00 на вулиці троє озброєних осіб у масках та камуфляжній формі посадили до невстановленого автомобіля невідомого чоловіка й повезли в невідомому напрямку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК України.
Tags: знову перемога!, страна 404, танец перемог
Subscribe

promo peremogi март 15, 2018 11:45 45
Buy for 400 tokens
В комментариях к посту " Почему вы не хотите любить украинцев?" проскочила интересная мысль: "Украинофобия" - здоровая реакция на ресентимент. В результате сделан ещё один шаг в теории перемог. В дополнение к темам " Украинство как антисистема" и "…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments