Grauk (grauk) wrote in peremogi,
Grauk
grauk
peremogi

Мимо укрослужб безпеки без листовок не хожу...

Служба безпеки України затримала громадянина, який готував теракт у Дніпропетровську під час запланованого на суботу народного віче.
Встановлено, що вказівку вчинити цей злочин та гроші для придбання засобів ураження 34-річний мешканець Павлограда отримав від представників т.зв. терористичної організації «ДНР».
Під час обшуку у помешканні затриманого вилучено ручний гранатомет «РПГ-22», дві бойові гранати «РГД-5» із запалами, 90 набоїв калібру 5,45 мм, 4 патрони калібру 23 мм, засоби відео спостереження. У комп’ютері та мобільному телефоні зловмисника виявлено матеріали, що підтверджують його протиправну діяльність.
Зі слів затриманого, представники т.зв. «ДНР» завербували його у липні 2014 року через соціальні мережі. Він збирав та передавав терористам дані про підрозділи Збройних сил України, намагався через спільноти у соцмережах знайти поплічників для формування т.зв. «партизанських загонів» для вчинення диверсій. Днями він отримав від кураторів вказівку вивчити місце проведення віче та організувати теракт.

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=139632&cat_id=39574
http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=139632&cat_id=39574
Tags: крутить наждак, патриотическая перемога
Subscribe
promo peremogi март 16, 2017 23:21 18
Buy for 400 tokens
Сейчас, когда адекватно-умеренным украинцам припекло дупу, они начинают голосить, и у кого-то могут возникнуть сомнения на тему "Украинцы прозревают", "Украинцы задумались", и тому подобное. Считая подобные заблуждения вредными и опасными, привожу старый, но ничуть не…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 30 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →