dr_rusi4 (dr_rusi4) wrote in peremogi,
dr_rusi4
dr_rusi4
peremogi

Пэрэмога скотландська в укроверсии...

Але не можу я всією душею підтримувати те, за що так затято ратують наші воріженьки. Ну хочеться недобитому Жандарму Європи та його посіпакам остаточно добити Майстерню Світу. А ВБ все ж таки - наш союзник. Поганенький, звичайно, але який є - принаймні, кращий за німців з французами. І треба бути останнім ідіотом, щоб у скрутний момент бажати послаблення союзників на користь полтичних сил, які співають дифірамби Путіну. Лідер Шотландії так хвалив Путіна після анексії Криму, що у мене виникла стійка антипатія до його ініціатив. Звичайно, я не вірю, що новонароджена держава Шотландія визнає анексію Криму вкупі з Дондурасом і Лугандоном, але відокремлення Шотландії стало б суттєвим моральним підкріпленням для тих, хто бажає розчленування України та послаблення тих країн світу, які стримують агресію РФ.

І не можу я ставити на одну дошку російський та британський імперіалізм. Британська експансія попри всі негативні аспекти, носила цивілізаційний характер. Все, що англійці відбирали у підкорених народів, ішло в топку прогресу. А російський імперіалізм існує за принципом: "ні собі, ні людям". Росія і сама ніколи нормально не жила, й іншим не давала.

Тому я цілком задоволена результатами шотландського референдуму і реакцією вати на поразку європейських друзів Путіна.

Перевод ось туточки

[Ознакомиться с ...]Но не могу я всей душой поддерживать то, за что так упорно ратуют наши враги. Ну хочется недобитому Жандарму Европы и его приспешникам окончательно добить Мастерскую Света. А ВБ все же - наш союзник. Плохой, конечно, но какой есть - по крайней мере, лучше немцев с французами. И надо быть последним идиотом, чтобы в трудный момент желать ослабления союзников в пользу полтичних сил, поют дифирамбы Путину. Лидер Шотландии так хвалил Путина после аннексии Крыма, у меня возникла стойкая антипатия к его инициативам. Конечно, я не верю, что новорожденное государство Шотландия признает аннексию Крыма вместе с Дондурасом и Лугандоном, но отделения Шотландии стало бы существенным моральным подкреплением для желающих расчленения Украины и ослабления тех стран мира, которые сдерживают агрессию РФ.

И не могу я ставить на одну доску русский и британский империализм. Британская экспансия на все негативные аспекты, носила цивилизационный характер. Все, что англичане отбирали у покоренных народов, шло в топку прогресса. А российский империализм существует по принципу: "ни себе, ни людям". Россия и сама никогда нормально не жила, и другим не давала.

Поэтому я вполне довольна результатами шотландского референдума и реакцией ваты на поражение европейских друзей Путина.
http://dniprovska.livejournal.com/203573.html
Tags: концептуальная перемога, переможная интоксикация, символ перемог, украинство - это
Subscribe

promo peremogi март 15, 2018 11:45 46
Buy for 400 tokens
В комментариях к посту " Почему вы не хотите любить украинцев?" проскочила интересная мысль: "Украинофобия" - здоровая реакция на ресентимент. В результате сделан ещё один шаг в теории перемог. В дополнение к темам " Украинство как антисистема" и "…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments