Искандер13 (iskander1313) wrote in peremogi,
Искандер13
iskander1313
peremogi

Прощай, Газпром


В Харьковской области Украины открыто месторождение газа, сообщает пресс-служба компании «Укргаздобыча».

[мова]

На етапі геологічного вивчення запаси газу родовища складають щонайменше 200 млн куб. м, а перспективні ресурси, оцінені УкрНДігазом, – понад 2 млрд куб. м.

Після отримання спеціального дозволу у грудні 2016 року,  родовищ відкрито в рекордно короткі терміни – менше ніж за 1,5 року, незважаючи на те, що даний спецдозвіл дозволяє проводити геологічне вивчення до 5 років з можливістю продовження ще на 5 років, тобто в межах 10 років.

Довідково

Для Укргазвидобування питання створення нової ресурсної бази є критичним, і саме від його вирішення залежить виконання цілей Стратегії «20/20». Так, через понад 60 відмов щодо погодження спецдозволів лише Полтавською облрадою протягом 2-х років Україна недоотримає у 2018 році 1 млрд м3 газу.

Нагадаємо, що період від видачі ліцензії до промислової розробки родовища становить зазвичай 2 – 4 роки. Він складається з таких етапів, як сейсмічні дослідження, розвідувальне буріння, оцінювальне буріння й експлуатаційне буріння. Тому у разі отримання нових спецдозволів на наступний приплив газу можна очікувати не раніше, ніж за 2 роки.

«На этапе геологического изучения запасы газа месторождения составляют по меньшей мере 200 миллионов кубометров, а перспективные ресурсы, оцененные УкрНИИгаз, [составляют] более двух миллиардов кубометров», — говорится в сообщении.

«Укргаздобыча» вела геологоразведочные работы по поиску углеводородов в этой местности около полутора лет.
Tags: знову перемога!, ожидаемая перемога
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo peremogi january 6, 2019 22:43 25
Buy for 400 tokens
Анонимус в комментариях напомнил: == Химе́ра (др.-греч. Χίμαιρα — «Химера») — в пассионарной теории этногенеза этническая форма и продукт контакта несовместимых (имеющих отрицательную комплементарность) этносов, принадлежащих к различным…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 26 comments

Recent Posts from This Community