svoi051 (svoi051) wrote in peremogi,
svoi051
svoi051
peremogi

Колона військової техніки пройшлася Хрещатиком: генрепетиція параду до Дня Незалежності

посмотрел репетицию параду в кУеве,особенно понравилось читать каменты :


"Я за парад,хоч ми зараз у важкому становищі,але все рівно є що показати,це тільки початок,дальше більше.А коли вибємо зі сходу це бидло москальське,тоді і по трохи потрібно армію відновлювати,маємо тепер урок,що армія це наша свобода,в тому числі потрібно і за наші кордони подумати,на зразок Ізраїля"


"Читаючи коменти кацапів, я все більше переконуюсь, в їхній тупості і зомбованості. Є нормальні росіяни які все розуміють, але скільки ж таких, які маючи купу фактів і свідчень свідків досі вірять зобоящику і путінській пропоганді. Їм з Росії видніше, що тут відбувається, хоча у себе в дома вони лад навести так і не спромоглися."

пир во время чумы(((

Tags: грядущая перемога, древняя перемога, нежданная перемога, о май даун!, ожидаемая перемога, ретроперемога, сало уронили!
Subscribe
promo peremogi март 16, 2017 23:21 18
Buy for 400 tokens
Сейчас, когда адекватно-умеренным украинцам припекло дупу, они начинают голосить, и у кого-то могут возникнуть сомнения на тему "Украинцы прозревают", "Украинцы задумались", и тому подобное. Считая подобные заблуждения вредными и опасными, привожу старый, но ничуть не…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments