svoi051 (svoi051) wrote in peremogi,
svoi051
svoi051
peremogi

Колона військової техніки пройшлася Хрещатиком: генрепетиція параду до Дня Незалежності

посмотрел репетицию параду в кУеве,особенно понравилось читать каменты :


"Я за парад,хоч ми зараз у важкому становищі,але все рівно є що показати,це тільки початок,дальше більше.А коли вибємо зі сходу це бидло москальське,тоді і по трохи потрібно армію відновлювати,маємо тепер урок,що армія це наша свобода,в тому числі потрібно і за наші кордони подумати,на зразок Ізраїля"


"Читаючи коменти кацапів, я все більше переконуюсь, в їхній тупості і зомбованості. Є нормальні росіяни які все розуміють, але скільки ж таких, які маючи купу фактів і свідчень свідків досі вірять зобоящику і путінській пропоганді. Їм з Росії видніше, що тут відбувається, хоча у себе в дома вони лад навести так і не спромоглися."

пир во время чумы(((

Tags: грядущая перемога, древняя перемога, нежданная перемога, о май даун!, ожидаемая перемога, ретроперемога, сало уронили!
Subscribe
promo peremogi март 14, 2017 12:58 15
Buy for 400 tokens
Н. С. Трубецкой - К украинской проблеме (Париж, 1927). (фрагмент статьи) Беспристрастно взвешивая шансы, приходим к заключению, что насколько вероятно и правдоподобно, что новая украинская культура удовлетворительно разрешит задачу приспособления нижнего этажа культурного здания к народным…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments