chertovka_ja (chertovka_ja) wrote in peremogi,
chertovka_ja
chertovka_ja
peremogi

5 миллиардов мимо Неньки

Перевод:
Пять европейских энергетических концернов инвестируют более 5 млрд евро в проект "Северный поток-2", которым полностью владеет Россия. Германия, Франция, Австрия и Нидерланды договорились потратить по 950 млн евро на российский газопровод. И только половина евростран вообще догадывается о масштабах угрозы.

«Жадібність і короткозорість фирм, если действительно дойдет-таки до расширения "Северного газопровода", багато дає росіянам,- завидует журналистка Трусевич (гусары в курсе!), а Евросоюзу может дорого обойтись" (не бы тупо отдали гроши вна, от же ж дурни- как бы слышится стон)

П’ять європейських енергетичних концернів інвестують майже 5 мільярдів євро у проект «Північний потік-2», яким повністю володіє Росія. Про наслідки такого рішення пише у своїй колонці журналістка польської газети Rzeczpospolita. Лише половина країн Євросоюзу усвідомлює масштаби російської загрози. Про це свідчать результати дослідження, проведеного чеським дослідницьким центром «Європейські цінності».

Важко зрозуміти, чому п’ять енергетичних концернів із країн Євросоюзу – Німеччини, Франції, Австрії та Нідерландів – погодилися витратити по 950 мільйонів євро на російський газопровід. Про це у блозі на шпальтах польської газети Rzeczpospolita пише журналістка, яка спеціалізується на економіці, Івона Трусевич. Вона цитує голову ради директорів французької компанії Engie, який тішився угодою із «друзями з «Газпрому».

«Жадібність і короткозорість фірм з Австрії, Німеччини, Франції та Нідерландів, навіть якщо врешті не дійде до розширення «Північного газопроводу», багато дає росіянам, а Євросоюзу може дорого коштувати», – переконує Трусевич.

http://www.radiosvoboda.org/a/28453391.html
Tags: агрессор обиделся, весьмирснами, надо терпеть!, потужная перемога, сало уронили!, топить соломой
Subscribe

promo peremogi январь 5, 12:22 50
Buy for 400 tokens
Выношу комментарий камрада Посторонним_В из темы " Пусть земля украинская даст своих Аденауэров, иначе никак!". == Люди не рождаются Гениями — безусловно, кто-то появляется на свет с тем, что называют "одарённостью": врождённой склонностью к тем или иным искусствам и…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 66 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Bestmikus72

April 26 2017, 16:31:58 UTC 4 years ago

 • New comment
Висела писенька.
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →