без названия (hrono61) wrote in peremogi,
без названия
hrono61
peremogi

Корінь зла у Чебурашці!

На що спираються сепаратисти? - на асоціативний ряд недобитої радянської людини: не стільки на Пушкіна, скільки на Чебурашку, не стільки на Достоєвського, скільки на Шуріка, не на "Отци і дєті", а на нескінченне "З льогкім паром", на всіх цих тошнотворних штірліців і булгакових, на соцпопсу переважно сімдесятих - вісімдесятих років виробництва, під яку завершувалося статеве дозрівання Януковичазарова.
Але ж у ваших головах, браття й сестри, той самий асоціативний смітник. Каленим залізом випалюйте з себе кракаділа Гєну!
Людина, яка цитує "Бріліянтову руку" - ідійот! Ільфа з Петровим треба було перетирати в тридцятих. Скільки можна! Озирніться навколо: кожен рік світовий кінематограф, нажаль, навіть азіатський, видає нові шедеври, рівень яких і не снився творцям радянських капусників на зразок "Операциі ы". Це нові теми, нові образи, нові ідеї. Ми ж з вами не опанували навіть старих - прочитайте нарешті Томаса Мана, викиньте нафіг "Незнайку"!
Ви любите «стариє добриє совєтскіє мультикі» за їхнє досконале плебейство.
Врятуйте від них принаймні своїх дітей. Пристріліть чебурашку!

Дмитро Корчинський

Перевод с соловьиной:

На что опираются сепаратисты? - На ассоциативный ряд недобитой советского человека: не столько на Пушкина, сколько на Чебурашку, не столько на Достоевского, сколько на Шурика, не на «Отцы и дети", а на бесконечное "С лёгким паром", на всех этих тошнотворных штирлицев и булгаковых, на соцпопсу преимущественно семидесятых - восьмидесятых годов производства, под которую завершалось половое созревание Януковичазарова.

Но в ваших головах, братья и сестры, та же ассоциативная помойка. Каленым железом выжигайте из себя крокодила Гену!

Человек, который цитирует "Бриллиантовую руку" - идиот! Ильфа с Петровым надо было перетирать в тридцатых. Сколько можно! Оглянитесь вокруг: каждый год мировой кинематограф, к сожалению, даже азиатский, выдает новые шедевры, уровень которых и не снился создателям советских капустников вроде "Операция Ы". Это новые темы, новые образы, новые идеи. Мы же с вами не овладели даже старых - прочитайте наконец Томаса Манна, выбросьте нафиг "Незнайку"!

Вы любите «Старые добрые советские мультики» за их совершенное плебейство.

Спасите от них по крайней мере своих детей. Пристрели чебурашку!
==

Ну и комменты, например:
Kate Zaharchenko
Зараз дружно йдемо до книжкових шаф, викидаємо Булгакова, Пастернака, Ільфа з Петровим, Бєляєва, Зощенко, та ін. літераторів, яких друкували у СРСР. Особливу увагу приділяємо сатирикам, бо ж суспільство, холера ясна, змінилось до невпізнанності і вони більше не актуальні. А головне, саме вони не дають вам читати книги молодих авторів і зарубіжну класику. Викидаємо диски з радянськими фільмами, бо доки вони у вас є, вам не оцінити "нові теми і образи". Так панове, корінь зла у Чебурашці!
Tags: з гiмнОм на вустах, патриотическая перемога, придумать что-то другое, теория перемог, тільки ми
Subscribe
promo peremogi march 16, 2017 23:21 19
Buy for 400 tokens
Сейчас, когда адекватно-умеренным украинцам припекло дупу, они начинают голосить, и у кого-то могут возникнуть сомнения на тему "Украинцы прозревают", "Украинцы задумались", и тому подобное. Считая подобные заблуждения вредными и опасными, привожу старый, но ничуть не…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 31 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →