Лис (ser_ganadora) wrote in peremogi,
Лис
ser_ganadora
peremogi

Заплати и воруй

воры
«Нам треба легалізувати капітали і статки заможних людей і взяти за це гроші, — предложила в эфире программы «Люди.Hard Talk.LIVE» с Натальей Влащенко народный депутат Виктория Сюмар.

Якшо в країні не вистачає коштів, то за легалізацію майна потрібно заплатити 20%, і ніхто не буде запитувати, звідки ти його взяв. Це нормально — це нульове декларування. Ви можете собі уявити — кожен буде знати, що ніхто не спитає, звідки в нього взявся літак, яхта чи нерухомість в Іспанії, якщо він по 20 % вартості з цього всього заплатить в бюджет України, — уверена Сюмар.

сюмар

Я думаю, що українські пенсіонери і малозабезпечені будуть абсолютно на це згодні. І люди, яким потрібно робочі місця, тому що це можна використати як інвестиції в ці ж робочі місця — ці кошти можна взяти в державний бюджет. А заможними людьми не буде цікавитись на той момент НАБУ — отак от «обнулити», все, що ви заробили не зовсім чесно і боялися показати — покажіть і заплатіть за це. Але я думаю, що не всі ще до цього готові, якщо цього не робиться», — подытожила народный депутат.
Tags: все сразу достали кошельки, страна 404, теж перемога
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo peremogi март 15, 2018 11:45 45
Buy for 400 tokens
В комментариях к посту " Почему вы не хотите любить украинцев?" проскочила интересная мысль: "Украинофобия" - здоровая реакция на ресентимент. В результате сделан ещё один шаг в теории перемог. В дополнение к темам " Украинство как антисистема" и "…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 38 comments

Recent Posts from This Community