spanelsky (spanelsky) wrote in peremogi,
spanelsky
spanelsky
peremogi

Боевого Кролега перемоги псто.

Наш любимец, Арсений Кроликович Яйценюх пошел сегодня в атаку на ненавистный Газпромище, и открыл таки Европе глаза. Ведь кто ей, дуре, правду скажет - как не он.

[Боевой клич Кролика...]
"Нам вдалося запобігти як жертвам, так і перериву транзиту, але ми чудово усвідомлюємо, що такі спроби мали на меті дискредитацію української ГТС, перерив транзиту, доведення нашим західним партнерам, що Україна є нестабільна держава, і, основне, легітимізацію "Південного потоку", - заявив Яценюк.

За його словами, позиція Кабміну чітка і незмінна: "Ми вважаємо, проект "Південний потік" – це проект, який має на меті збільшити енергетичну залежність Європи, усунути Україну зі спільної енергетичної політики з Євросоюзом, посилити позиції російського "Газпрому" в Європі – і він нічого не має спільного з енергетичною безпекою"

"Тому ми закликаємо Європейський союз заблокувати "Південний потік". Україна – надійний транзитер. Ми виконували і будемо виконувати свої зобов’язання, якщо Росія не буде заважать", - заявив прем’єр-міністр.


И только такЪ! Эта мелкая шарашкина конторка газпромчик пытается легитимизировать Южный поток. И дурачки в европах ведутся на это. Но Арсений Кроликович знает, что стоит за этим, ведь он - надежный партнер Европы, протянувший ей руку помощи в борьбе за ее энергетиечскую самостийность.

Мне кажется, такЪ Европа переможет. Ведь галантерейщик и кардинал - это сила!
Tags: концептуальная перемога, о май даун!, страна 404, тільки ми
Subscribe
promo peremogi october 9, 21:50 145
Buy for 400 tokens
Ростислав Ищенко написал текст на тему, кому что должна Россия. Тут и про Украину, и про Карабах, и вообще про цели и предназначение России. Текст очень длинный, но прекрасен каждый абзац. ----------------------------------------- Ростислав Ищенко в ФБ В связи с почти одновременным обострением…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments