kot_v_poloski (kot_v_poloski) wrote in peremogi,
kot_v_poloski
kot_v_poloski
peremogi

Киевлянам на заметку.

Перший чемпіонат України з приготування борщу 2015

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУРНІР

Основним завданням проведення Чемпіонату України з приготування борщу є визначення кращого ресторану (закладу громадського харчування) України, який бере активну участь у культурно-національному житті країни і пропонує найсмачніший український борщ, дотримуючись кращих національних традицій. Для цього будуть БЕЗКОШТОВНО нагодовані більше 5000 гостей чемпіонату, які і виберуть учасника, гідного звання «Чемпіон України з приготування борщу». Учасник, який за результатами голосування гостей та суддів чемпіонату набрав найбільшу кількість голосів, буде нагороджений грамотою-сертифікатом і «Кубком борщу» та по праву буде вважатися переможцем турніру 2015 року.

Дата проведення: 22,23 та 24 серпня 2015

Вартiсть входу: БЕЗКОШТОВНО
Місце проведення турніру - м. Київ, ВДНГ
проспект Академіка Глушкова, 1

Кожен учасник приготує по п'ятдесят літрів борщу і безкоштовно нагодує гостей заходу, які, в свою чергу, віддадуть свій голос за того, хто, на їхню думку, приготував і подав найсмачніший український борщ. На турнірі ми побачимо багато різноманітних способів приготування та подачі звичного нам українського борщу. Кожен з учасників намагатиметься виділитися і привернути максимальну увагу публіки.Перевода не будет. Пост только для киевлян.
Tags: крутить наждак
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo peremogi march 15, 2018 11:45 45
Buy for 400 tokens
В комментариях к посту " Почему вы не хотите любить украинцев?" проскочила интересная мысль: "Украинофобия" - здоровая реакция на ресентимент. В результате сделан ещё один шаг в теории перемог. В дополнение к темам " Украинство как антисистема" и "…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 32 comments

Recent Posts from This Community